Hotline: 041 509 20 25 | Po-Pia 8:00-16:00

KLIMAVISION

GreMi KLIMA, s.r.o.

Kragujevská 9
SK-010 01 Žilina

(+421) 41 509 20 25

E-shop

Cieľom Klimavision je ponúkať široké spektrum kvalitných a inovatívnych produktov rôznych svetových značiek, a to v dostupných cenách pre čo najširšiu skupinu ľudí. Ide hlavne o klimatizácie, tepelné čerpadlá, čističky vzduchu a príslušenstvo k nim.
Naše produkty obsahujú najviac technických informácií a podrobné porovnávanie Vám uľahčí výber toho správneho produktu.

Klimatizácie

Klimatizačné jednotky zvyšujú životný štandard v domácnostiach či v kanceláriách. Okrem chladenia a dokurovania vedia aj čistiť vzduch. Niektoré zaujímavé jednotky sú doslova dizajnovým prvkom moderného interiéru. Šikovné funkcionality a prepojenie so smart mobilom o to viac spríjemňujú ich používanie. Vyberte si z našej širokej ponuky.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá predstavujú niekoľko benefitov v jednom systéme, o ktorý je stále väčší záujem. Ide najmä o pohodlné a moderné riešenie kúrenia v domácnosti. Na tento systém je možné samozrejme napojiť aj chladenie. Nemenej dôležité je aj to, že ide o ekologické riešenia so smart funkcionalitami. Vysoká efektivita, nízke prevádzkové náklady vďaka obnoviteľným zdrojom, malé rozmery a čistá prevádzka jednoznačne hovoria pre investíciu do tepelného čerpadla.
Na tepelné čerpadla vieme vybaviť dotáciu z projektu Zelená domácnostiam od SIEA v rámci programu EÚ.

Čističky vzduchu

Zdravé prostredie doma či v práci bolo vždy prioritou. No v dnešných časoch sa požiadavka na čistý a zdravý vzduch dostala na úplne inú úroveň.
Naše čističky vzduchu ponúkajú Hepa filtre, prípadne elektrostatickú technológiu Flash Streamer, ako aj vymeniteľné filtre a smart indikáciu škodlivých látok vo vzduchu. Tieto filtre a technológie dokážu zachytiť prach, baktérie a vírusy. Senzory detekcie a automatické funkcie sa starajú o čistý vzduch a o tie správne parametra zdravého vzduchu vo Vašom prostredí.

Načítavam