Hotline: 041 509 20 25 | Po-Pia 8:00-16:00

KLIMAVISION

GreMi KLIMA, s.r.o.

Kragujevská 9
SK-010 01 Žilina

(+421) 41 509 20 25

Klimavision

Eshop Klimavision sme spustili, nakoľko v segmente rezidenčného predaja vzduchotechniky vidíme priestor na vytvorenie moderného, rýchleho a odborného predajného portálu 3. tisícročia.
Z tejto myšlienky vznikol aj názov eshopu Klimavision:

  • Klima – príjemná a zdravá klíma v lete, v zime alebo v zložitom prechodnom období.
  • Vision – neustála chuť inovovať, mať víziu a jej benefity prinášať aj našim klientom.

Patríme do silnej skupiny GreMi Group, ktorá sa na Slovensku a v Česku zaoberá veľkou, ale aj rezidenčnou vzduchotechnikou, čistými priestormi, vykurovaním a inováciami už od roku 2004.

Cieľom Klimavision je ponúkať široké spektrum kvalitných a inovatívnych produktov rôznych svetových značiek, a to v dostupných cenách pre čo najširšiu skupinu ľudí. Všetky ponúkané značky a dodávateľov si dôkladne vyberáme a preverujeme ich kvalitu, aby naši klienti boli s tovarom a službami vždy spokojní. Ide hlavne o klimatizácie, tepelné čerpadlá a čističky vzduchu. Na tieto produkty nadväzujú kvalitné služby a doplnkové príslušenstvo, či poradenstvo. Samozrejmosťou je záručný, a aj pozáručný servis.
Naše produkty na eshope obsahujú najviac technických informácií a podrobné porovnávanie Vám uľahčí výber toho správneho produktu.
Zo širokých možnosti financovania si vyberie každý: či už rýchla a pohodlná platba kartou, platba prevodom alebo na splátky, či pomocou štátnej dotácie.

Vďaka dlhoročnému pôsobeniu v tomto segmente máme široký a skúsený tím obchodníkov, manažérov, ale rovnako aj montérov a technických pracovníkov, ktorí s priateľským a zároveň profesionálnym prístupov vždy k spokojnosti klienta dokončia zákazku. Naši montážni a servisní pracovníci sú pravidelne školení a pracujú s kvalitným náradím a materiálmi.

Máte možnosť poradiť sa s odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami z rôznych profesií. Rovnako vieme pomôcť s vybavením dotácie na tepelné čerpadlá z projektu Zelená domácnostiam II, ktorý koordinuje SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra) z Operačného programu EÚ: Kvalita životného prostredia.

V krátkej dobe pripravujeme:

  • showroom, v ktorom si nové značky budete môcť pred zakúpením pozrieť a vyskúšať, a kde Vám naši zamestnanci radi poradia,
  • inovatívne predajné možnosti,
  • a mnohé ďalšie.

Našim cieľom je spokojný zákazník, ktorý sa k nám vráti a odporučí náš eshop aj svojim známym. Preto takto smerujeme všetky kroky a vylepšenia.

Tím Klimavision.

 

Načítavam